2009 >>
2009.05.28-31, IO na VII Bałtyckim Festiwalu Nauki

Szanowni Państwo,

W dniach 28-31 maja 2009 roku odbył się VII Bałtycki Festiwal Nauki. Instytut Oceanografii UG zorganizował kilkadziesiąt imprez, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających, zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

W związku z tym pragniemy serdecznie podziękować wszystkim organizatorom: pracownikom, doktorantom i studentom Instytutu za ich ogromne zaangażowanie, pomysłowość i oryginalność przygotowanych imprez. Dzięki Państwa pracy atmosfera Festiwalu sprzyjała propagowaniu wiedzy w ciekawy, odkrywczy i przyjazny sposób.

Szczególne podziękowania kierujemy do Koordynatorów VII Bałtyckiego Festiwalu Nauki - z ramienia UG dr Tadeuszowi Zaleskiemu oraz z ramienia Wydziału Oceanografii i Geografii dr Stelli Mudrak, dr Justynie Miąc i dr Piotrowi Pawłowi Woźniakowi.
Dyrekcja Instytutu Oceanografii UG